Afbeelding
Foto: Gemeente Castricum

Wijziging zomerdienstregeling veerpont Akersloot

Algemeen Akersloot

AKERSLOOT - De zomerdienstregeling van de veerpont van Akersloot is aangepast. In de periode van 6 april tot 1 november vaart de veerpont in het vervolg op de volgende tijden: 

dagtijden
maandag7.00 uur tot 22.00 uur
dinsdag7.00 uur tot 22.00 uur
woensdag7.00 uur tot 22.00 uur
donderdag7.00 uur tot 22.00 uur
vrijdag7.00 uur tot 22.00 uur
zaterdag8.00 uur tot 22.00 uur
zondag8.00 uur tot 22.00 uur
op feestdagen8.00 uur tot 20.00 uur
  
iedere eerste dinsdag van de maandvan 9.30 tot 12.30 uur is de pont in onderhoud en vaart niet!

Deze wijziging gaat in per 1 oktober 2022. Dit houdt in dat de veerpont van 1 oktober 2022 tot 1 november 2022 al via de aangepaste zomerdienstregeling vaart.  

Bron: gemeente Castricum